+90 530 115 65 67 bilgi@karmill.com.tr

Hakkımızda

KARMILL; Konya'da yem değirmen makinaları, maden makinaları ile geridönüşüm makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; değirmen makinası, maden makinası ve geridönüşüm makinası sektörlerinde yer alan kurum ve kuruluşlara makine, ekipman, yedek parça ve anahtar teslimi tesislerin projelendirilmesi, makinaların üretimi, montajı ve servis hizmetleri vererek, müşteri odaklı faaliyetine devam etmektedir.

Geçen zaman içinde, birçok modern yem fabrikası makinalarının imalatını biz karşıladık. Gelecekte de kaliteli üretim ve ekonomik fiyat anlayışından vaz geçmeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Bilgi birikimimizle, deneyim ve AR-GE çalışmalarımızla değirmen makinası, maden makinası ve geridönüşüm makinası sektörü için sınırsız çözümler sunuyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Profesyonel kesintisiz hizmet anlayışımızla makinelerin satış sonrası bakım onarım hizmetlerinizi yerine getiriyor, servis ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

yem-degirmen-makinaları

geri-dönüşüm-makinaları

maden-makinaları


HEMEN ARA